Nasza placówka posiada wysoko wykwalifikowany, profesjonalny personel z wieloletnim doświadczeniem, świadczący usługi na najwyższym poziomie. W branży jaką jest pomoc społeczna, ludzie to największa wartość. Kierownictwo naszego Domu doskonale to rozumie, inwestując w  podnoszenie kwalifikacji personelu (kursy, szkolenia, samokształcenie). Mieszkańcy otoczeni będą troskliwą opieką od samego początku ich pobytu w Dworku.

Budynek

Wewnątrz budynku znajduję się dźwig dla seniorów ułatwiający dostanie się na piętro

Budynek jest specjalnie dostosowany dla osób z ograniczoną ruchomością oraz poruszających się na wózkach

Dworek...

Dom seniora

 

Dom Seniora w Reczu jest miejscem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku, dla poszukiwaczy spokoju, ludzi z różnymi dysfunkcjami fizycznymi, psychicznymi oraz nie radzącymi sobie w kwestiach samodzielnego funkcjonowania w środowisku domowym i społecznym.

Pokoje dla seniorów

Pokoje

Dom posiada pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Pokoje oferują wysoki standard zamieszkania, są wstępnie umeblowane, posiadają klimatyzacje oraz w każdym pokoju jest łazienka. Każdy mieszkaniec ma prawo do swobodnego zagospodarowania przestrzeni w pokoju, może wziąć ze sobą swoją ulubioną szafkę, stolik oraz ważne dla siebie rzeczy.

Kuchnia

Posiadamy własną kuchnię przygotowującą danie dla naszych seniorów.

W Dworku znajduje się kuchnia i stołówka, świadczące pełne usługi żywieniowe (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja ). Dbamy o zdrowie naszych podopiecznych, nigdy nie korzystamy ze sztucznych dodatków i słabej jakości produktów! Dostosowujemy wyżywienie do wymogów osób z różnymi przypadłościami zdrowotnymi, korzystając z fachowej pomocy dietetyków.

 

 

Sprawdź nas:

Dworek pod kasztanami